Sportovní aktivity

V našem dobrodružném programu vám můžeme zajistit den plný adrenalinu se spoustou nezapomenutelných prožitků.

Rezervovat

Zkušení instruktoři se plně věnují všem účastníkům a bezpečnou formou je seznamují s disciplínami, které nabízejí nejen možnost překonání sama sebe, ale vyžadují i obrovskou dávku koncentrace. Splnění "klukovských" snů v jediném dni nemusí podstoupit jen dospělí muži, ale i něžné dívky a ženy. Na první pohled náročné disciplíny mohou hravě zvládnout všichni a po dni plném napětí přichází večerní uvolnění v příjemném prostředí.


Tenis

Můžete si rekreačně zahrát nebo pro Vaši firmu uspořádáme tenisový turnaj. Moderní tenisový areál v Břeclavi, tři tenisové kurty s povrchem DECO TURF (velmi příjemný povrch, na němž se ve světě profesionálního tenisu hraje řada špičkových turnajů).


Čtyřkolky

Terénní čtyřkolová vozidla, vyjížďky do okolí po asfaltových nebo šotolinových cestách, poznávání přírody. Jízdy terénem, návštěva památek, Janohradu, Obelisku. Můžeme pro vás uspořádat také terénní závody.


Lukostřelba

Střelba z luku a kuše, historický luk, sportovní luk, kuše, terče, možnost dalších historických zábav a soutěží...


Paintball

Paintball je sport či zábava, při které je cílem vyřadit protivníka zasažením želatinovou kuličkou s barvou vystřelenou z paintballové zbraně (značkovače). Bojují proti sobě družstva hráčů nebo jen jednotlivci. Paintballové hřiště je možnost využít našich prostor vyznačeného lesního porostu nebo uměle vytvořeného hřiště z nafukovacích bariér. Samozřejmostí je zajištění instruktora, ochranný oděv, zbraň a základní počet střeliva.


Let vrtulníkem

Dopřejte s vým blízkým a nejen jim, úžasný zážitek - let vrtulníkem nad jedním z nejatraktivnějších a nejnavštěvovanějších míst Jižní Moravy - Lednicí, Valticemi, Pálavou, Mikulovem. V krátkém časovém úseku budete mít možnost zhlédnout desítky výjimečných historických objektů a skvostů zahradní architektury.


Let balónem

Poznejte krásy Lednicko-valtického areálu z ptačí perspektivy a objednejte si let horkovzdušným balónem, kapacita přepravního koše je až 16 pasažérů. V případě zájmu většího množství zájemců jsme schopni zajistit i více balónů.

Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce Firemní akce

Vytisknout stránku Vytisknout stránku