O nás

 

Lednice, jeden z nejkrásnějších koutů republiky, přímo vybízí k výletům a odpočinku. Manželé Nekulovi, chtěli svým přičiněním lokalitu jak místním, tak turistům ještě o něco zatraktivnit.

Tak se téměř před 20 lety zrodil Onyx, rodinná firma ve své tradici pokračuje i nadále. Rodina začínala s malou restaurací, kterou vybudovala z bývalé školní jídelny. Postupem času se portfolio firmy podařilo rozšířit o penzionek s menším vinným sklípkem a kavárnu v centru.

Díky stále narůstající vášni manželů Nekulových k vínu, dnes přibyla ještě Galerie vín ONYX Lednice a labyrint sklepů navazující na původní stoletý vinný sklep. Najdete zde bez mála 150 druhů vín. Velkou předností oproti konkurenci je možnost degustace tzv. na skleničku. Můžete tedy v současné době ochutnat okolo 25 druhů vín, aniž byste si museli koupit celou láhev.

Svého úspěchu by nedosáhli bez loajálních zaměstnanců, kteří se na rozkvětu firmy rok co rok podílí. Tým pečující o hosty se nyní skládá z 25 kmenových zaměstnanců. Tak, jak je důležité si pomáhat v rodinném kruhu, pomáhá firma i potřebným a to ve spolupráci s nadací Modrý hroch. V čele s paní ředitelkou Monikou Chasákovou, které patří neskutečný dík za její neutuchající nadšení a elán měnit věci k lepšímu!


Rodina Nekulových spolu s paní ředitelkou nadace Modrý Hroch Monikou Chasákovou. Tým těch nejlepších kuchařů a číšníků, kteří se o vás starají jako o vlastní. Náš pan provozní Pavel Stratil, bez kterého bychom se rozhodně ztratili my!


Napsali o nás


Reference

Lukáš Škvarek

Lukáš Škvarek
IT specialista, www.ibm.com

V areálu Onyx se snoubí krásné prostředí, profesionální přístup a kvalitní gastronomie. Ideální zastávka po procházce v okolí zámku Lednice, po které budete odcházet domů s vynikajícím zážitkem, který dlouho přetrvá. Víno je možné zakoupit i s sebou.

Alena Meindlová

Alena Meindlová
účetní, www.igwpower.com

V prosinci minulého roku jsem mela příjemnou příležitost navštívit Galerii vín Lednice. Ochutnala jsem zde výborná jídla, poznala vlídné členy rodiny Nekulových a v neposlední radě degustovala lokální kvalitní vina. To vše se odehrávalo v příjemných prostorách místního sklípku a pod záštitou milé a ochotné obsluhy. Komplex ONYX bych určitě doporučila jak pro příjemnou víkendovou relaxaci při poznáváni Lednicko-Valtického areálu, tak pro organizaci společenských akcí.

Leo Vaněk

Leo Vaněk
regionální ředitel Equa bank a.s., www.equabank.cz

V Galerii vín ONYX se ve stylovém prostředí potkávají chutě těch nejlepších moravských vín s tradiční kuchyní a vstřícnou obsluhou. Z příjemných prostor dýchá staletá historie a současně vkus i pohoda. Je tady cítit péče, se kterou se Nekulovi starají nejen o tento poklad, ale také o své hosty. Bylo u vás skvěle!

Další reference

Novinky

Vytisknout stránku Vytisknout stránku