O nás

Lednice, jeden z nejkrásnějších koutů republiky, přímo vybízí k výletům a odpočinku. Manželé Nekulovi, chtěli svým přičiněním lokalitu jak místním, tak turistům ještě o něco zatraktivnit.

Tak se téměř před 20 lety zrodil Onyx, rodinná firma ve své tradici pokračuje i nadále. Rodina začínala s malou restaurací, kterou vybudovala z bývalé školní jídelny. Postupem času se portfolio firmy podařilo rozšířit o penzionek s menším vinným sklípkem a kavárnu v centru.

Díky stále narůstající vášni manželů Nekulových k vínu, dnes přibyla ještě Galerie vín ONYX Lednice a labyrint sklepů navazující na původní stoletý vinný sklep. Najdete zde bez mála 150 druhů vín. Velkou předností oproti konkurenci je možnost degustace tzv. na skleničku. Můžete tedy v současné době ochutnat okolo 25 druhů vín, aniž byste si museli koupit celou láhev.

Svého úspěchu by nedosáhli bez loajálních zaměstnanců, kteří se na rozkvětu firmy rok co rok podílí. Tým pečující o hosty se nyní skládá z 25 kmenových zaměstnanců. Tak, jak je důležité si pomáhat v rodinném kruhu, pomáhá firma i potřebným a to ve spolupráci s nadací Modrý hroch. V čele s paní ředitelkou Monikou Chasákovou, které patří neskutečný dík za její neutuchající nadšení a elán měnit věci k lepšímu!


Rodina Nekulových spolu s paní ředitelkou nadace Modrý Hroch Monikou Chasákovou. Tým těch nejlepších kuchařů a číšníků, kteří se o vás starají jako o vlastní. Náš pan provozní Pavel Stratil, bez kterého bychom se rozhodně ztratili my!


Napsali o nás


Reference

Leo Vaněk

Leo Vaněk
regionální ředitel Equa bank a.s.

V Galerii vín ONYX se ve stylovém prostředí potkávají chutě těch nejlepších moravských vín s tradiční kuchyní a vstřícnou obsluhou. Z příjemných prostor dýchá staletá historie a současně vkus i pohoda. Je tady cítit péče, se kterou se Nekulovi starají nejen o tento poklad, ale také o své hosty. Bylo u vás skvěle!

Iveta Jurenová

Iveta Jurenová
obchodní náměstkyně SAKO Brno, a.s.

Galerie vín Onyx nám učarovala. V krásném sklepním prostředí nad vynikajícími víny jsme venku nechali všechny starosti a nedosaženi mobilním signálem jsme se výborně se pobavili a zazpívali si s housličkami. Vše doplněno excelentním jídlem a titěrnými nejlepšími dezertíky na světě.

Jan Burda, M.D.

Jan Burda, M.D.
Chief Medical Officer

Milý sklípek a dobré víno, to můžete zažít na mnoha místech Jižní Moravy. Ale to, co objevíte v galerii vín ONYX Lednice, si nelze představit nebo jen popsat. To musíte zažít. Nádherné prostřední, kouzlo historie "stoleté studny", milí lidé a jen pěkná, moc pěkná vína. Zapomenout na čas, vyčistit hlavu a pokecat s přáteli? Už vím kde. Těším se na příště :) A děkuju...

Další reference

Novinky

Vytisknout stránku Vytisknout stránku