Firemní akce

Více jak 17 let realizujeme firemní akce na Jižní Moravě. Ochutnejte něco z naší široké nabídky služeb - firemních akcí na klíč - které realizujeme v historických prostorách nebo malebné přírodě.

Máme pro vás připraveny historické, sportovní a zábavné programy, vydejte se s námi na moravskou vinařskou stezku, navštivte historické vinné sklepy, proleťte se s námi balónem nebo vrtulníkem. Vyzkoušejte naše gastronomické speciality nebo nám jen napište, co byste si přáli prožít a my vám přání splníme. Zajistíme pro vás firemní akce na klíč po celé Moravě.

Hledáte-li firemní akce na klíč, obraťte se na nás. Jsme schopni zajistit také individuální či neobvyklá přání, a to nejen na Jižní Moravě. S firemními akcemi na klíč máme mnoholeté zkušenosti.


Sport a zábava

Sportovní programy

V našem dobrodružném programu vám můžeme zajistit den plný adrenalinu se spoustou nezapomenutelných prožitků. Zkušení instruktoři se plně věnují všem účastníkům a bezpečnou formou je seznamují s disciplínami, které nabízejí nejen možnost překonání sama sebe, ale vyžadují i obrovskou dávku koncentrace. Splnění "klukovských" snů v jediném dni nemusí podstoupit jen dospělí muži, ale i něžné dívky a ženy. Na první pohled náročné disciplíny mohou hravě zvládnout všichni a po dni plném napětí přichází večerní uvolnění v příjemném prostředí.

Treasure hunt Lednice

Cenově dostupný teambuilding pro firemní týmy. Připravíme pro vás týmovou soutěžní hru Treasure Hunt Lednicko-valtický areál. Stylový a moderně pojatý teambuildingový program s tablety. Vaše firemní týmy budou prozkoumávat nejkrásnější zákoutí Lednicko-valtického areálu a využívat svůj důvtip k řešení otázek a úkolů. Na začátku vám vysvětlíme pravidla, princip soutěže a způsob ovládání tabletů. Pak se s kolegy vydáte do Lednického parku a budete se snažit nalézt a zodpovědět co největší počet otázek. Tablety jsou on-line, takže také uvidíte, kde se pohybují ostatní týmy a kolik mají přesně bodů. Na vítězný tým pak bude čekat v cíli zasloužená odměna. Fyzicky nenáročný teambuilding pro každého.

RC auta

Připravíme pro váš tým závody s auty na dálkové ovládání! Každý bude mít možnost zajezdit si s terénními auty na předem vytyčené trase. Budete moci vyzkoušet překážkovou dráhu, školu smyku, nebo si v rámci soutěže budete moci postavit svoji vlastní kapotu. Umíme probudit spolupráci, kreativitu, soutěživost, fair play, smích a radost. Vhodné pro váš kolektiv i partnery, mezi kterými prolomíme ledy. Také pro zaměstnanecké dny i s dětmi. Na přání zajistíme originální autíčka s vaším logem. Perfektní záminka pro návrat zpět do dětských let.

Bumberfootbal

Chcete si užít sport, zábavu, adrenalin a odreagovat se s partou svých přátel, kamarádů, rodinou, kolegy a také dětmi - půjčte si Bumperfotbal. Je to týmový zážitek lidí oblečených do nafukovací koule, kteří hrají fotbal a zběsile vrážejí do protihráčů i do vlastních řad. Lze hrát na jakémkoli povrchu.

Jet surf

Jetsurfing je novým vodním sportem, který vznikl z klasického surfování - přidáním motoru, který surfové prkno pohání neuvěřitelnou rychlostí.

Segway

Poznávejte Lednicko-valtický areál jedinečným způsobem - jízdou na SEGWAY! Segway je jedinečné elektrické zařízení, které udržuje samostatně rovnováhu, funguje v každém terénu a snadno se ovládá. Jízda na Segway je intuitivní a zvládne ji každý. Nastupte, nakloňte se a jeďte. Narovnejte se a zastavte. Jeďte rychle nebo pomalu. Otočte se doleva, doprava a jeďte kam chcete.

Airsoft

Airsoft je moderní druh vojenského sportu podobný paintballu, místo munice s barvou se v něm však používají malé plastovo-keramické kuličky. Airsoft se hraje v mnoha pojetích od čistě sportovního po napodobování reálných vojenských jednotek včetně stejné výstroje a výcviku (tzv. military).

Tenis

Můžete si rekreačně zahrát nebo pro Vaši firmu uspořádáme tenisový turnaj. Moderní tenisový areál v Břeclavi, tři tenisové kurty s povrchem DECO TURF (velmi příjemný povrch, na němž se ve světě profesionálního tenisu hraje řada špičkových turnajů).

Cyklovýlety

Cykloturistika - projížďky nebo výlety, Lednicko-valtický areál, Pálava, cyklotrasy dle náročnosti, cyklostezky, desítky kilometrů, možnost zapůjčení kol, památky, příroda, kopce, rozhledy, lužní lesy, niva řeky Dyje, občerstvení, party či oběd v přírodě.

Čtyřkolky

Terénní čtyřkolová vozidla, vyjížďky do okolí po asfaltových nebo šotolinových cestách, poznávání přírody. Jízdy terénem, návštěva památek, Janohradu, Obelisku. Můžeme pro vás uspořádat také terénní závody.

Lukostřelba

Střelba z luku a kuše, historický luk, sportovní luk, kuše, terče, možnost dalších historických zábav a soutěží...

Paintball

Paintball je sport či zábava, při které je cílem vyřadit protivníka zasažením želatinovou kuličkou s barvou vystřelenou z paintballové zbraně (značkovače). Bojují proti sobě družstva hráčů nebo jen jednotlivci. Paintballové hřiště je možnost využít našich prostor vyznačeného lesního porostu nebo uměle vytvořeného hřiště z nafukovacích bariér. Samozřejmostí je zajištění instruktora, ochranný oděv, zbraň a základní počet střeliva.

Selská olympiáda

Pamatujte na dobrou kondici Vašich zaměstnanců, odprostěte se alespoň na chvíli od všedních pracovních dní, stmelte váš kolektiv a nechte je "vyblbnout". Objednejte si Selskou olympiádu a zkuste si venkovské obyčeje v podobě soutěžních disciplín...

Let vrtulníkem

Dopřejte s vým blízkým a nejen jim, úžasný zážitek - let vrtulníkem nad jedním z nejatraktivnějších a nejnavštěvovanějších míst Jižní Moravy - Lednicí, Valticemi, Pálavou, Mikulovem. V krátkém časovém úseku budete mít možnost zhlédnout desítky výjimečných historických objektů a skvostů zahradní architektury.

Let balónem

Poznejte krásy Lednicko-valtického areálu z ptačí perspektivy a objednejte si let horkovzdušným balónem, kapacita přepravního koše je až 16 pasažérů. V případě zájmu většího množství zájemců jsme schopni zajistit i více balónů.

images_stack.png Podívejte se na fotogalerii sportovních programů.

Zámecké programy

Zámecké programy

Pro historické programy je Lednice jako stvořená. Můžeme Vám zajistit raut v rytířském sále zámku, ale také v prostorách romantického Janova hradu. Po areálu se můžete přesouvat na lodích nebo v koňských povozech. Při putování se můžete zapojit do střelby z luku i kuše nebo se jen dívat jak dopadne bitka šermířů. Na vlastní oči uvidíte hadí ženy i polykače ohňů. Po všech dobrodružstvích zasednete v příjemném prostředí k pečenému selátku a sklenici dobrého vína.

Okolí Lednice na Moravě

Okolí Lednice poskytuje spoustu krásných míst lákajících k výletům. Navštivte jedny z našich nejkrásnějších zámků a hradů na Moravě jako je Zámek Lednice, Zámek Valtice či Janohrad, udělejte si procházku vinicemi, projděte se okolo rybníků se vzácnými druhy ptáků a nezapomeňte na krásný výhled z Minaretu.

Koně & jízdy kočárem

Užijte si vyhlídkové jízdy kočárem zámeckým parkem, romantické projížďky od Turbíny k Minaretu, případně zpět, projížďky po okolí Lednice na Moravě a Lednicko-valtickém areálu, Janohrad, Apollo, Tři Grácie, Svatý Hubert, Rendezvous, Hraniční zámeček.

Lodičky

Pěkné motorové pramice s posádkou, plavby po zámecké řece Dyji, od zámecké Turbíny k Minaretu nebo Janohradu, případně zpět. Na lodi lze zajistit po čas plavby např. řízenou degustaci vín se sommeliérem nebo občerstvení formou rautu. V zimních měsících jsou lodě vytápěny a podává se svařáček. U zámeckých programů kombinujeme s jízdou s kočáry s koňským spřežením, prohlídkou Minaretu, popřípadě můžete spáteční cestu absolvovat s průvodcem pěšky zámeckým parkem.

Janohrad (Janův hrad)

Janohrad je romantický zámeček leží v meandrech staré řeky Dyjepoblíž Lednice na Moravě a je jako stvořený pro svatební obřady, rauty a hostiny spojené s předváděním historických skupin. K zámečku Janohrad lze dojet auty i 5 km lodí od Lednického zámku a pak se třeba vracet zámeckým parkem pěšky nebo koňským povozem.

Jízdárny

Podívejte se do barokních částí zámků s krásnými prostory pro pořádání hostin v zámeckém stylu s kapacitou až pro několik stovek osob.

Minaret

Minaret - symbol multikulturní oblasti, náboženský symbol, rozhledna, výška 60 metrů, 302 schodů, 3 patra, na každém z nich je vyhlídkový ochoz, Minaret se nachází v původně bažinaté krajině, na místě močálu, ten byl částečně vysušen, v základech jsou olšové piloty, dubové překlady a na nich betonová deska.

Oživená historie

Prohlídka zámku Lednice zpestřená oživlými obrazy ze života šlechty. Prohlídku pro vás zajístíme ve dne i v noci, samostatně nebo jako součást hostiny, třeba i v zámeckém parku.

Zámecký park

Ukážeme vám zámecký park v anglickém stylu (a la Windsor). Najdete v něm 574 druhů stromů z celého světa, velký Zámecký rybník, cesty, mosty, řeku, kanály, ostrovy, výhledy, Minaret s rozhlednou, římský Aquadukt, Jeskyně.

Zámek Lednice

Zámek Lednice je národní kulturní památka Jižní Moravy. Po složitém vývoji od gotické tvrze přes renesanční, barokní a klasicistní podobu se dochovala poslední přestavba v historizujícím novogotickém slohu z let 1846-1858. Je dílem vídeňského architekta Wingelmüllera a jeho nástupce Heidricha. Interiér je zdoben kazetovými stropy, vyřezávaným obložením stěn a zárubní a samostatnými schodišti.

Skleník

Lednický skleník je technická památka. Byl postaven v letech 1843 až 1845, kdy téměř všemu udávala tón Anglie - "kolébka průmyslu". Tam přišli s nápadem litinových konstrukcí, nesoucích lehké, často skleněné tabule. Skleněné střechy skýtaly ochranu tržištím i pěstovaným rostlinám. Lednickou oranžérii nahradil majestátný okrasný skleník, jehož střešní konstrukci nesou litinové sloupy tvaru bambusu, zakončené umělými dekoračními lístky.

Zámek Valtice

Nejen svatební hostinu, ale také firemní akci Vám můžeme zajistit ve Španělské konírně nebo zámecké jízdárně Valtického zámku. Valtický zámek byl vybudován nedaleko někdejšího středověkého hradu, připomínaného již koncem XII. století. Hrad náležel rodu Seefeldů. Když panství později získali Lichtenštejnové, postavili zde renesanční Valtický zámek.

images_stack.png Podívejte se na fotogalerii zámeckých programů.
Rezervace firemní akce
Rezervace je nezávazná. Budeme vás kontaktovat pro dohodnutí detailů.
Jméno a příjmení: (povinné)
Telefon: (povinné)
E-mail:
Datum OD:
Datum DO:
Počet osob:
Poznámky:
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
0.0 0Hodnocení
Související