Prostory

Prostory jsou vhodné pro pořádání svatebních oslav, večírků, školení, atd. Restaurace je v bezprostřední blízkosti zámku a hlavního parkoviště pro osobní automobily a autobusy.

Restaurace Onyx

Restaurace disponuje kapacitou 65 míst v přízemí a je rozdělena na větší část nekuřáckou s barovým pultem a na menší kuřácký zelený salonek. V letních měsících je celá restaurace nekuřácká, kuřáci můžou využívat posezení na letních zahrádkách.
Zahradní restaurace s kapacitou 86 míst je kryta částečně podloubím a velkou elektricky ovládanou stahovací markýzou. Ze zadní části restaurace nabízíme také venkovní posezení pod slunečníky s kapacitou 36 míst s výhledem na centrální parkoviště pro osobní automobily a autobusy. Venkovní posezení je zde vhodné především pro cykloturisty, protože hned vedle posezení jsou velké stojany na kola. Můžete si ohlídat své miláčky.

Restaurace Onyx Restaurace Onyx Restaurace Onyx Restaurace Onyx Restaurace Onyx Restaurace Onyx Restaurace Onyx Restaurace Onyx Restaurace Onyx Restaurace Onyx Restaurace Onyx Restaurace Onyx Restaurace Onyx Restaurace Onyx Restaurace Onyx Restaurace Onyx Restaurace Onyx Restaurace Onyx

Více fotografií

Salónky
Salónek v patře je vhodný pro školení, oslavy nebo svatební hostiny do 49 osob. Pro menší skupinky můžeme uzavřít salónek také v přízemí.

Sál
V prvním poschodí restaurace je sál s barem a tanečním parketem pro 110 osob, vybavený zvukovou i světelnou aparaturou. Prostory jsou vhodné pro pořádání svatebních oslav, večírků, školení atd.

Terasa
Prostory terasy jsou přístupny ze salonku. V případě pěkného počasí je terasa využitelná k posezení u venkovního grilu, hudební produkci i tanci. Kapacita terasy je do 80 míst a využíváme ji pro uzavřené společnosti, oslavy a svatební hostiny.


Restaurant Café

Restaurant Café Onyx disponuje vnitřní kapacitou až 75 míst, prostory jsou částečně klimatizovány. Venkovní terasa je celoplošně zastřešena elektricky ovládanou markýzou a celkovou kapacitou 75 míst.

Restaurant Café Restaurant Café Restaurant Café Restaurant Café Restaurant Café Restaurant Café Restaurant Café Restaurant Café Restaurant Café Restaurant Café Restaurant Café

Více fotografií

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
5.0 1Hodnocení