O nás

Manželé Gábina a Vojtěch se svojí rodinou žijí v Lednici a chtěli zdejší prostředí zatraktivnit. Rozhodli se přetvořit prostory bývalé sokolské ubytovny na atraktivní penzion s labyrintem vinných sklepů, který provozují již více než 20 let k plné spokojenosti klientů.


Tak se téměř před 20 lety zrodil Onyx, rodinná firma ve své tradici pokračuje i nadále. Rodina začínala s malou restaurací, kterou vybudovala z bývalé školní jídelny. Postupem času se portfolio firmy podařilo rozšířit o penzionek s menším vinným sklípkem a kavárnu v centru.

Díky stále narůstající vášni manželů Nekulových k vínu, dnes přibyla ještě Galerie vín ONYX Lednice a labyrint sklepů navazující na původní stoletý vinný sklep. Najdete zde bez mála 150 druhů vín. Velkou předností oproti konkurenci je možnost degustace tzv. na skleničku. Můžete tedy v současné době ochutnat okolo 25 druhů vín, aniž byste si museli koupit celou láhev.


Reference

Leo Vaněk

Leo Vaněk
regionální ředitel Equa bank a.s.

V Galerii vín ONYX se ve stylovém prostředí potkávají chutě těch nejlepších moravských vín s tradiční kuchyní a vstřícnou obsluhou. Z příjemných prostor dýchá staletá historie a současně vkus i pohoda. Je tady cítit péče, se kterou se Nekulovi starají nejen o tento poklad, ale také o své hosty. Bylo u vás skvěle!

Iveta Jurenová

Iveta Jurenová
obchodní náměstkyně SAKO Brno, a.s.

Galerie vín Onyx nám učarovala. V krásném sklepním prostředí nad vynikajícími víny jsme venku nechali všechny starosti a nedosaženi mobilním signálem jsme se výborně se pobavili a zazpívali si s housličkami. Vše doplněno excelentním jídlem a titěrnými nejlepšími dezertíky na světě.

Jan Burda, M.D.

Jan Burda, M.D.
Chief Medical Officer

Milý sklípek a dobré víno, to můžete zažít na mnoha místech Jižní Moravy. Ale to, co objevíte v galerii vín ONYX Lednice, si nelze představit nebo jen popsat. To musíte zažít. Nádherné prostřední, kouzlo historie "stoleté studny", milí lidé a jen pěkná, moc pěkná vína. Zapomenout na čas, vyčistit hlavu a pokecat s přáteli? Už vím kde. Těším se na příště :) A děkuju...

Další reference

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku