Reference

Lukáš Škvarek

V areálu Onyx se snoubí krásné prostředí, profesionální přístup a kvalitní gastronomie. Ideální zastávka po procházce v okolí zámku Lednice, po které budete odcházet domů s vynikajícím zážitkem, který dlouho přetrvá. Víno je možné zakoupit i s sebou.

Lukáš Škvarek
IT specialista, www.ibm.com


Alena Meindlová

V prosinci minulého roku jsem mela příjemnou příležitost navštívit Galerii vín Lednice. Ochutnala jsem zde výborná jídla, poznala vlídné členy rodiny Nekulových a v neposlední radě degustovala lokální kvalitní vina. To vše se odehrávalo v příjemných prostorách místního sklípku a pod záštitou milé a ochotné obsluhy. Komplex ONYX bych určitě doporučila jak pro příjemnou víkendovou relaxaci při poznáváni Lednicko-Valtického areálu, tak pro organizaci společenských akcí.

Alena Meindlová
účetní, www.igwpower.com


Leo Vaněk

V Galerii vín ONYX se ve stylovém prostředí potkávají chutě těch nejlepších moravských vín s tradiční kuchyní a vstřícnou obsluhou. Z příjemných prostor dýchá staletá historie a současně vkus i pohoda. Je tady cítit péče, se kterou se Nekulovi starají nejen o tento poklad, ale také o své hosty. Bylo u vás skvěle!

Leo Vaněk
regionální ředitel Equa bank a.s., www.equabank.cz


Manželé Butlerovi

V prosinci jsme s manželkou dostali moc milé pozvání na zabijačkové speciality a posezení u vína a cimbálu v penzionu Onyx. Celý večer jsme si náramě užili a pochutnali si na moc dobrém jídle, ale také jsme ocenili výběr kvalitních místních vín a příjemnou obsluhu. Současně jsme si mohli prohlédnout Galerii vín a sklípky které jsou její součástí. Prostory jsou velmi kvalitně zrekonstruovány a zaujalo nás jednak jejich rozvržení do jednotlivých sklípků kde lze pořádat hned několik akcí najednou, ale i fakt, že se sem návštěvníci mohou zastavit třeba jen na skleničku.

Manželé Butlerovi, Lednice
www.grafikstar.com


Alena Trčková

Jedno z míst, kde se snoubí vkus, výborná gastronomie a perfektní servis. Skvělá volba pro reprezentativní akci i poklidný večer s přáteli.

Alena Trčková
DRFG Investment Services


Mario Gašpar

Pri hľadaní vhodných priestorov na adekvátne odprezentovanie privátnych hodinárskych značiek som sa dostal i do Lednicko-valtického areálu. Tam som po prvý raz počul o Galerii vín Lednice. Poviem úprimne, že už po prvej návšteve, v rámci ktorej mi robil spoločnosť jej majiteľ, p. Nekula, som zostal nadšený. Krásne klenbové priestory, 4 rôzne "sklípky" a útulná vinotéka toho sľubovali veľa. Ale ani ten najlepší interiér nič neznamená bez ľudského faktoru. A ten je tu naozaj plne profesionálny. Či už ide o pánov čašníkov, kuchárov alebo someliéra, p. Sklenského, ktorý má naozaj jedinečný spôsob vedenia degustácií. Absolvoval som v Galerii vín Lednice už niekoľko eventov, či už ako organizátor alebo hosť a môžem povedať len jedno... gratulujem, rodina Nekulových. A držím vám palce i do budúcna. Latku ste si nastavili naozaj vysoko!

Mario Gašpar
distribútor privátnych hodinárskych značiek ArtyA a Schaumburg Watch


Jan Pokorný

Výjimečné hodinky a vína jsou moje srdcová záležitost. Když se tyto dvě věci spojí, jako například na dobročinné aukci hodinek, tak není co dodat. V Galerii vín jsou krásné sklepy, úžasná atmosféra, výjimečná vína a příjemný personál. S radostí tedy vřele doporučuji a těším se na další návštěvu!

Jan Pokorný
obchodní ředitel, www.pohankaandco.cz


Zdenka Krátká

Když k nám na jižní Moravu přijede návštěva, kam s ní? Do Galerie vín Lednice! S přáteli jsme navštívili Galerii vín v Lednici a naši přátelé byli moc spokojeni, byli nadšeni. Vše jak má být - výborná kuchyně, obsluha i prostředí, a ty vína ! Úžasný zážitek. Kdo má rád víno, ví, že nejlepší ochutnávka vín je ve sklepě. A ještě lepší se sklepmistrem. Toto místo si dovedu představit i pro pořádání rodinných oslav, menších či větších firemních večírků.

Zdenka Krátká
realitní makléř, www.remax-czech.cz


Soňa Porupková

Galerie vín mě velmi potěšila svou rodinnou atmosférou. Všichni členové rodiny Nekulových společně s příjemným personálem se starají o domácké prostředí. Jako byste jeli na víkend relaxovat v přátelům na venkov. Vzhledem ke své profesi oceňuji i rozvržení sklepu na menší a větší místnosti, kde mohou probíhat různé typy akcí. Ten, kdo touží zažít typickou atmosféru Jižní Moravy, včetně cimbálky a opékání selátka, měl by Galerii vín navštívit.

Soňa Porupková
moderátorka, Česká televize


Daniel Šmíd

Stylově vyzrálý prostor vchodu nechá v počátku jen tušit, jaké nebetyčné podzemí zakrývá dlažba nádvoří mezi domy. Uvnitř klid a řád půlkruhu, tiché dřevo s pamětí a veselo.

Daniel Šmíd
lektor a mentor, www.danielsmid.cz


Pavel Foltýn

Skvělé místo pro odpočinek od každodenních starostí v krásném důmyslném sousklepí, kde můžete degustovat jak v uzavřené menší skupince, tak ve společnosti. Stačilo jen naznačit své přání, vybrat některý ze sklípků a ocitnete se obklopeni skvělými víny snad z celé Moravy. Vína podávaná v ideální teplotě a k tomu ochotní hostitelé a skvělý personál. Děkuji, byla to skvělá záležitost, těšíme se na příště, Pavel Foltýn

Pavel Foltýn
jednatel, www.vinofol.cz


Tomáš Klvaňa

Nedávno jsem měl možnost se účastnit dobročinné aukce v GALERII VÍN LEDNICE. Celá akce byla výborně připravená, byla uspořádaná pro dobrou věc a to je něco, čeho si cením. A když k tomu přidám to, že vše se odehrálo v krásném prostředí, kde je ochotný personál, tak mohu jen a jen doporučit a rád se sem budu vracet.

Tomáš Klvaňa
jednatel společností CrossFit New Par a KLVAŇA nábytek s.r.o., www.crossfitnp.cz, www.klvana-nabytek.cz


Iveta Jurenová

Galerie vín Onyx nám učarovala. V krásném sklepním prostředí nad vynikajícími víny jsme venku nechali všechny starosti a nedosaženi mobilním signálem jsme se výborně se pobavili a zazpívali si s housličkami. Vše doplněno excelentním jídlem a titěrnými nejlepšími dezertíky na světě.

Iveta Jurenová
obchodní náměstkyně SAKO Brno, a.s., www.sako.cz


Jan Burda, M.D.

Milý sklípek a dobré víno, to můžete zažít na mnoha místech Jižní Moravy. Ale to, co objevíte v galerii vín ONYX Lednice, si nelze představit nebo jen popsat. To musíte zažít. Nádherné prostřední, kouzlo historie "stoleté studny", milí lidé a jen pěkná, moc pěkná vína. Zapomenout na čas, vyčistit hlavu a pokecat s přáteli? Už vím kde. Těším se na příště :) A děkuju...

Jan Burda, M.D.
Chief Medical Officer, http://czechmc.com


AAC Pragocel Aglia Agrokop
Amipol Barum Bavi
Campana Čez ČMSS
Eaton enon Hagemann
Hyundai Kalvei Kanalux
KB Kooperativa Mitsubishi
MP-Sped Saatbau Linz SC Metal
Selinan Škoda Stampa
Tonstav Service Transroll Webcom
Z-Agency    
Vytisknout stránku Vytisknout stránku