Naše sklepní prostory

Galerii vín a labyrint sklepů má kapacitu až 130 osob. Děláme degustace na míru pro dvojice i pro skupiny. Můžete si vybrat ze 4 sklepů.

inf.png Tip: podívejte se na nejbližší akce Galerie vín

Stoletý sklep

Nejstarší, nejmenší a nejútulnější. Kapacita 10 osob.

Stoletý sklep


Sklep "U studny"

Sklep s kapacitou 38 osob na první pohled zaujme studnou, která byla až do nedávna využívána. Je hluboká 12 metrů. Říká se o ní, že když se do ní zadíváte a něco si přejete, do roka se vám to splní. Sklep má úžasnou akustiku, a proto je využíván k hudebním produkcím a ke školením.

Sklep U studny


Sklep "U houslí"

Kdo vejde do tohoto sklepa, okamžitě jej uchvátí dřevěná řezbářská plastika pojmenovaná Čarovné housle. Jako jediný není tento sklep postaven v tzv. kvelbeném stylu. Strop tohoto sklepa je vyroben z borovicového dřeva, které bylo nalezeno v jedné z budov a pochází ze sedmdesátileté borovice z lesa z okolí Valtic.
Sklep je určen pro skupiny do 14 osob.

Sklep U houslí


Sklep "U krbu"

Největší sklep s kapacitou 65 osob vás na první pohled zaujme svojí akustikou a dominantním krbem. Krb slouží k vytápění prostor, ale také k rožnění selat a přípravě pokrmů. Praskání dřeva při degustacích tvoří čarovnou atmosféru. Díky akustice je oblíbeny v rámci večerů s cimbálovou muzikou.

Sklep U krbu


Rezervace vinného sklepa
Datum: (povinné)
Počet osob: (povinné)
Raut (teplý / studený / kombinovaný): (povinné)
Počet degustovaných vín (5 / 7 / 10): (povinné)
Poznámka:
Vaše jméno a příjmení: (povinné)
E-mail: (povinné)
Telefon: (povinné)
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
0.0 0Hodnocení